Statistika Liga běžců

Máme za sebou 32. ročník celoroční běžecké soutěže, tak zveřejňuji Statistiky za všechny ročníky :
1, Pořadí podle bodů
( zlato – 3 body, stříbro – 2 body, bronz – 1 bod )
Poř.       Jméno                             zlato    stříbro   bronz      body
1             Milan Kožák                     9             4             0            35
2             Manfred Krassa               3            10            3            32
3             Vladimír Zounar               7             3             4            31
4             Marcela Mikešová           7             1             1             24
5             Ivana Sekyrová               6             2             1             23
6             Miroslav Novák               5             1             3             20
6             Pavel Krieger                  4             2             4             20
8             Jan Sokol                        5             1             2             19
8             Martina Kabilová             2             6             1             19
10           Karel Hellmich                 3             4             1             18
10           Iveta Vyšínová                 2             5             2             18
22           Michal Havlíček               1             3             4             13
28           Milan Roubíček                1             2             3             10
33           Irena Šípová                     0             2             5             9
37           Radka Havlíčková            0             3             1              7
40           Lenka Krejsová                 0             1             4              6
56           Pavel Vavruška                 0             2             0             4
67           Eva Hejnicová                   1             0             0              3
67           Anna Macešková              0             1              1             3
77           Daniel Kaválek                  0             1             0              2
77           Kateřina Uhlíková             0             1             0              2
77           Eva Fousová                     0             1             0              2
77           Bohdan Hofreiter               0             0             2             2
108         Vladislav Fišer                  0             0             1              1
108         Michaela Riesová             0             0             1              1

2, Pořadí podle cennosti medaile
Poř.       Jméno                              zlato      stříbro   bronz
1             Milan Kožák                     9             4             0
2             Vladimír Zounar               7             3             4
3             Marcela Mikešová           7             1              1
4             Ivana Sekyrová                6             2             1
5             Miroslav Novák                5             1             3
6             Jan Sokol                         5             1             2
7             Pavla Kovaříková             5             0            0
7             Romana Lubinová            5             0            0
9             Pavel Krieger                   4             2             4
10           Zdeněk Lidický                 4             2             0
20           Martina Kabilová              2             6             1
36           Michal Havlíček                1             3             4
38           Milan Roubíček                1             2             3
54           Eva Hejnicová                  1             0             0
61           Radka Havlíčková            0             3             1
62           Irena Šípová                     0             2             5
67           Pavel Vavruška                 0             2             0
71           Lenka Krejsová                 0             1             4
74           Anna Macešková              0             1             1
77           Daniel Kaválek                  0             1             0
77           Kateřina Uhlíková             0             1             0
77           Eva Fousová                     0             1             0
101         Bohdan Hofreiter              0             0             2
108         Vladislav Fišer                  0             0             1
108         Michaela Riesová             0             0             1

Alespoň 1 medaili získalo 132 běžců.

3, Získané body
a, ženy – TOP 20
Poř.       Jméno                        Body
1             Ivana Sekyrová         5548
2             Iveta Vyšínová          5545,5
3             Martina Kabilová       4200,8
4             Romana Lubinová     4156,3
5             Eva Hejtmánková      3868
6             Dagmar Hůrková       3643
7             Irena Šípová              3093
8             Pavla Kovaříková      2447
9             Jana Šplinarová        2209,5
10           Radka Havlíčková     2061
12           Lenka Krejsová         1746

b, muži – TOP 50
Poř.        Jméno                       Body
1             Milan Kožák              7893
2             Manfred Krassa        7504,5
3             Jiří Westrmaier         6071,5
4             Michal Landiga         5422
5             Pavel Krieger            5419
6             Vladimír Zounar        5295,5
7             Michal Havlíček        5011
8             Karel Hellmich          4958
9             Slávek Švejdar         4594,5
10           Jiří Vyšín                  4467
16           Milan Roubíček        3388
18           Bohdan Hofreiter      3004
29           Pavel Vavruška        1827
30           Zdeněk Procházka   1816
31           Milan Procházka      1789,5
50           Luboš Racek            1179

Kompletní statistika je zveřejněna v Excelovské podobě v sekci Výsledky

Blíží se
Březen
31
Ne
10:00 Jakub Elexmayer Královská desítka @ Královské Poříčí
Jakub Elexmayer Královská desítka @ Královské Poříčí
31. 03. @ 10:00 – 12:00
Jakub Elexmayer Královská desítka @ Královské Poříčí
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA běžecký závod na 10 km POŘÍČSKÁ TROJKA běžecký závod mládeže na 3 km Datum a čas konání: neděle 31.03.2019 prezentace závodníků od 09:30 do 10:45, start 10 km v 11:00, start[...]
Poslední komentáře
  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    Celostátní termínovka vyjde koncem února, ale předpokládám že vše na 99% sedí

    8. 02. 2019

  • tomasperoutka u HOPR Liga běžců 2019

    Čau, jak moc ještě čekáš změny? Jestli už si můžu psát do papírovýho diáře :-)

    8. 02. 2019

  • Vera u HOPR Liga běžců 2019

    Mam radost ze zarazeni rotavskych pahorku ;-)

    7. 01. 2019

  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    První úpravy – Karlovarský kros nebude v roce 2019 zřejmě poslední závodem Ligy – termín bude zatím 16.11., tedy den...

    25. 12. 2018

  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    Ok, Perštejn super, opravuji si a Kynšperk nechám na zvážení kam budeš chtít - aktuálně mě napadá udělat 30.3. K5...

    25. 12. 2018

  • Čenda u HOPR Liga běžců 2019

    Ahoj Michale. Klínovec by tentokráte měl být o týden později, takže 20.7.2019! No a Kynšperk bych raději do jarnějšího termínu,...

    25. 12. 2018

Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava