Duben
29
Ne
Hroznatův běh @ Hroznětín
29. 04. @ 10:00 – 12:00
Chodovská časovka @ Chodov
29. 04. @ 15:00 – 16:30
Duben
30
Po
Noční běhy Chebskem @ Plesná
30. 04. @ 18:00 – 19:00
Květen
1
Út
Hopman duatlon @ Žatec
1. 05. celý den
Květen
5
So
Chodovská tretra @ Chodov
5. 05. celý den
Květen
6
Ne
Volkswagen maraton @ Praha
6. 05. celý den
Květen
8
Út
Merklínský duatlon @ Merklín
8. 05. celý den
Květen
12
So
Merklín-Plešivec-Merklín @ Merklín
12. 05. celý den
Květen
19
So
Mattoni 1/2maraton @ Karlovy Vary
19. 05. celý den
Květen
26
So
Noční běhy Chebskem @ Luby
26. 05. @ 18:00 – 19:00
Květen
27
Ne
Běh na Jahodník @ Hájek
27. 05. @ 11:00 – 12:30
Běh o 106 @ Jáchymov
27. 05. @ 11:00 – 13:30
Běh s Kynšperským zajícem @ Kynšperk
27. 05. @ 11:00 – 12:30
Červen
2
So
Czechman Triatlon @ Dolany
2. 06. celý den
Mattoni 1/2maraton @ Č.Budějovice
2. 06. celý den
Lomnická časovka @ Vintířov
2. 06. @ 10:00 – 11:30
Sokolská jedenáctka @ K.Vary
2. 06. @ 11:00 – 12:30
Červen
8
Pivní maraton @ Hájek
8. 06. @ 18:00 – 22:00
Červen
9
So
Horský půlmaraton @ B.Dar
9. 06. @ 10:00 – 15:00
Noční běhy Chebskem @ Aš
9. 06. @ 18:00 – 19:00
Červen
10
Ne
Běh historickým Stříbrem @ Stříbro
10. 06. @ 10:00 – 11:30
Červen
13
St
Kolo pro rodinu @ Chodov
13. 06. @ 17:00 – 18:30
O2 Pražská štafeta @ Praha
13. 06. @ 18:00 – 14. 06. @ 21:00
Červen
16
So
Cross City triatlon @ Ostrov
16. 06. celý den
Červen
17
Ne
Chodovský bike @ Chodov
17. 06. @ 10:30 – 11:30
Žlutický čtvrtmaraton @ Žlutice
17. 06. @ 11:00 – 13:30
Červen
20
St
Olympijský běh @ K.Vary
20. 06. @ 17:00 – 18:00
Olympijský běh @ Ostrov
20. 06. @ 17:00 – 18:00
Červen
23
So
Krásenský triatlon @ Krásno
23. 06. celý den
Mattoni 1/2maraton @ Olomouc
23. 06. celý den
Moraviaman @ Otrokovice
23. 06. celý den
Sokolovský čtvrtmaraton @ Sokolov
23. 06. @ 11:00 – 13:15
Pivní triatlon Kolovák @ Kolová
23. 06. @ 13:00 – 16:30
Červen
30
So
Horská výzva @ B.Dar
30. 06. celý den
Výrovský triatlon @ Výrov
30. 06. @ 13:00 – 15:30

výrovskýtriatlon_PLAKÁT_2018

Červenec
1
Ne
Triatlon Studánka @ Aš
1. 07. @ 10:00 – 13:00
Červenec
7
So
Hopman triatlon @ Žatec
7. 07. celý den
Červenec
14
So
Perštejn-Klínovec @ Perštejn
14. 07. @ 11:00 – 13:30
Den fotrů Hájku @ Hájek
14. 07. @ 16:00 – 23:45
Červenec
15
Ne
Craft Team Running @ Plzeň
15. 07. @ 12:00 – 19:30
Červenec
21
So
Triatlon Krásno @ Krásno
21. 07. @ 11:00 – 14:00
Červenec
22
Ne
Gealan triathlon @ Hof
22. 07. @ 10:00 – 14:00
Červenec
28
So
Challenge Triathlon Prague @ Praha
28. 07. celý den
Železný dědek @ M.Lázně
28. 07. @ 11:00 – 13:30
Srpen
4
So
Kiwi triatlon @ Karlovy Vary
4. 08. @ 10:00 – 11:30
Srpen
5
Ne
Časovka Sokolov @ Sokolov
5. 08. @ 10:00 – 12:00
Srpen
11
So
Spa run @ M.Lázně
11. 08. celý den
VC Sokolova @ Sokolov
11. 08. celý den
Noční běhy Chebskem @ Dřenice
11. 08. @ 18:00 – 19:00
Srpen
17
Dresdner nachtlauf @ Drážďany
17. 08. @ 20:00 – 23:30
Srpen
18
So
Dřevěný člověk @ Cheb
18. 08. @ 10:00 – 13:00
Srpen
19
Ne
Dvořákovy okruhy @ K.Vary
19. 08. @ 11:00 – 12:30
Srpen
25
So
Chodovská vlečka @ Chodov
25. 08. celý den
Srpen
26
Ne
Valdštejnova desítka @ Cheb
26. 08. @ 18:00 – 19:00
Září
1
So
Baroko maraton @ Plasy
1. 09. celý den
Chomutovský půlmaraton @ Chomutov
1. 09. celý den
City triatlon @ K.Vary
1. 09. celý den
Glassman triathlon @ Teplice
1. 09. celý den
Šindel CUP @ Šindelová
1. 09. @ 11:00 – 12:30
Září
8
So
Abertamský kros @ Abertamy
8. 09. celý den
Birell Grand Prix @ Praha
8. 09. celý den
Září
9
Ne
Witte dětský triatlon @ Nejdek
9. 09. celý den
Září
15
So
Mattoni 1/2maraton @ Ústí nad labem
15. 09. celý den
Noční běhy Chebskem @ Fr.Lázně
15. 09. @ 18:00 – 19:00
Září
16
Ne
Chodovský bikemaraton @ Chodov
16. 09. @ 9:30 – 11:00
Po stopách bikemaratonu @ Chodov
16. 09. @ 15:00 – 16:30
Září
22
So
Krásenský přespolní běh @ Krásno
22. 09. @ 9:30 – 12:00
Běžíme na hrad @ Loket
22. 09. @ 10:00 – 12:30
Rotavské pahorky @ Rotava
22. 09. @ 13:00 – 20:00
Září
28
Na Andělskou horu @ Dubina
28. 09. @ 12:00 – 13:30
Září
29
So
Horský půlmaraton @ Aš
29. 09. @ 10:00 – 12:30
Září
30
Ne
Běchovice-Praha @ Běchovice
30. 09. @ 11:45 – 14:00
Říjen
6
So
Fichtelberglauf @ Neudorf
6. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
7
Ne
Hopman aquatlon @ Žatec
7. 10. celý den
Běh kolem Mže @ Stříbro
7. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
13
So
Běh podél Halštrova @ Aš
13. 10. @ 10:00 – 13:00
Říjen
14
Ne
Běh Smolnickým kopcem @ Chodov
14. 10. celý den
Běh z Pístova @ Ch.Planá
14. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
20
So
Slavkovský podzimní kros @ H.Slavkov
20. 10. @ 10:00 – 12:00
Noční běhy Chebskem @ Cheb
20. 10. @ 18:00 – 19:00
Říjen
21
Ne
Porcelánový běh @ N.Role
21. 10. @ 11:00 – 12:00
Říjen
28
Ne
Blaťák @ H.Blatná
28. 10. @ 10:00 – 11:30
Listopad
3
So
Přes Vítkův vrch @ Kolová
3. 11. @ 11:00 – 12:30
Listopad
17
So
Běh 17.listopadu @ Kadaň
17. 11. @ 11:00 – 12:30
Listopad
24
So
Mikulášská dvacítka @ Stříbro
24. 11. @ 10:00 – 12:30
Prosinec
24
Po
Richardův běh @ K.Vary
24. 12. @ 14:00 – 15:30
Prosinec
31
Po
Silvestrovský běh @ Ostrov
31. 12. @ 11:00 – 12:30
Poslední komentáře
  • Ondra S. u Běh na Jahodník 27.5.

    Ve stejný den bude také Běh o 106. Ale to je pro ty, kteří nesbírají body :-)

    24. 04. 2018

  • Michal H. u Triatlony se blíží….

    Tak přecijen se na webu pořadatele nově objevili upravené, drobně snížené ceny startovného : Ostrov : 550,-- - úhrada do...

    4. 04. 2018

  • Jirka Krůdl u Eva bronzová na Radeči

    Radeč byla skvělá, až budeš někdy přepočítávat ligu, prosím o 42 mně a P. Schützemu. Díky..

    24. 03. 2018

  • Michal H. u Změny HOPR liga

    Také v tomto termínu určitě nebudu...a Plzeňskou 12 dám zcela jistě v Hájku :-)

    7. 03. 2018

  • Jirka K u Změny HOPR liga

    Váhám mezi nudnou pětimílí za pár bodů, nebo parádní Norbiho 12 v Plzni. Body asi nechám jiným..

    7. 03. 2018

  • Eva u Změny HOPR liga

    A zrovna letos bych měla na hodinovku volno a měla jsem jí v plánu 😞. To je škoda.e

    6. 03. 2018

Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava