Květen
25
So
Krušnej seběh-Mistrovství kraje @ N.Hamry
25. 05. celý den
Květen
26
Ne
Běh o 106 @ Jáchymov
26. 05. celý den
Květen
31
Czechman-swim @ Dolany
31. 05. @ 18:00 – 20:00
Červen
1
So
Mattoni half marathon @ Č.Budějovice
1. 06. celý den
Czechman triatlon @ Dolany
1. 06. @ 12:00 – 20:00
Červen
2
Ne
Czechman-short @ Dolany
2. 06. @ 9:00 – 11:15
Červen
7
Pivní maraton @ Hájek
7. 06. @ 18:00 – 20:00
Červen
8
So
XTerra City Ostrov @ Ostrov
8. 06. celý den
Sokolská 11 @ K.Vary
8. 06. @ 10:30 – 12:00
Červen
9
Ne
Běh na Jahodník @ Hájek
9. 06. @ 11:00 – 12:30
Červen
12
St
Kolo pro rodinu @ Chodov
12. 06. @ 17:00 – 18:30
Červen
15
So
7 rybníků swimrun @ Dobříš
15. 06. celý den
Mattoni half marathon @ Olomouc
15. 06. celý den
Červen
16
Ne
Chodovský bike @ Chodov
16. 06. @ 9:30 – 14:00
Žlutický čtvrtmaraton-Mistr.kraje @ Žlutice
16. 06. @ 11:00 – 13:00
Červen
19
St
Běh olympijského dne @ Ostrov
19. 06. @ 17:00 – 19:00
Červen
22
So
Šindel cup @ Šindelová
22. 06. @ 10:00 – 13:00
Červen
23
Ne
Hroznatův běh-léto @ Hroznětín
23. 06. celý den
Červen
29
So
Výrovský triatlon @ Výrov
29. 06. @ 13:00 – 15:30
Červen
30
Ne
Ašský triatlon @ Studánka
30. 06. celý den
Červenec
6
So
Hopman triatlon @ Žatec
6. 07. celý den
Červenec
13
So
Krásenský triatlon @ Krásno
13. 07. celý den
Spa run @ M.Lázně
13. 07. celý den
Červenec
20
So
Swimrun @ Dalešice
20. 07. celý den
Perštejn-Klínovec @ Perštejn
20. 07. @ 11:00 – 14:00
Červenec
21
Ne
Gealan Triathlon Hof @ Hof
21. 07. celý den
Červenec
27
So
Dřevěný dědek @ M.Lázně
27. 07. celý den
Challenge Prague Triathlon @ Praha
27. 07. @ 12:00 – 18:30
Srpen
3
So
Kiwi triatlon @ K.Vary
3. 08. celý den
Srpen
10
So
Triatlon Sokolov @ Sokolov
10. 08. celý den
Srpen
17
So
Dřevěný člověk @ Jesenice
17. 08. celý den
Srpen
18
Ne
Dvořákovy okruhy @ K.Vary
18. 08. @ 11:00 – 12:30
Srpen
24
So
Chodovská vlečka @ Chodov
24. 08. celý den
City triatlon @ Karlovy Vary
24. 08. celý den
Srpen
31
So
Chomutovský půlmaraton @ Chomutov
31. 08. celý den
Září
7
So
Abertamský kros @ Abertamy
7. 09. celý den
Birell grand prix @ Praha
7. 09. celý den
Swimrun @ Slapy
7. 09. celý den
Září
8
Ne
Witte dětský triatlon @ Nejdek
8. 09. celý den
Witte dětský triatlon @ Nejdek
8. 09. @ 9:00 – 12:30

witte děti

Září
14
So
Běh lyžařů @ B.Dar
14. 09. celý den
Září
15
Ne
Hroznatův běh-podzim @ Hroznětín
15. 09. celý den
Kolem tří rybníků @ Bečov
15. 09. @ 11:00 – 12:30
Září
21
So
Mattoni half marathon @ Ústí nad Labem
21. 09. celý den
Rotavské pahorky @ Rotava
21. 09. @ 11:00 – 13:30
Září
22
Ne
Krásenský kros @ Krásno
22. 09. @ 11:00 – 12:30
Září
28
So
Horský půlmaraton @ Aš
28. 09. @ 10:00 – 13:00
Na Andělskou horu @ Dubina
28. 09. @ 11:00 – 13:30
Září
29
Ne
Běchovice-Praha @ Běchovice
29. 09. celý den
Říjen
5
So
Liberec nature run @ Liberec
5. 10. celý den
Fichtelberglauf @ Neudorf
5. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
6
Ne
Běh okolo Panoramy @ Jáchymov
6. 10. celý den
Hopman aquatlon @ Žatec
6. 10. celý den
Říjen
12
So
Pražský maraton ve Stromovce – MČR veteránů @ Praha
12. 10. @ 10:00 – 17:30
Porcelánový běh @ N.Role
12. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
13
Ne
Běh Smolnickým kopcem @ Chodov
13. 10. celý den
Běh z Pístova @ Ch.Planá
13. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
19
So
Běh podél Halštrova @ Aš
19. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
20
Ne
Slavkovský podzimní kros
20. 10. celý den
Říjen
28
Po
Blaťák @ H.Blatná
28. 10. @ 11:00 – 12:30
Listopad
2
So
Běh přes Vítkův vrch @ Kolová
2. 11. @ 11:00 – 12:30
Listopad
16
So
Karlovarský kros @ K.Vary
16. 11. celý den
Listopad
17
Ne
Verona marathon @ Verona
17. 11. celý den
Běh 17.listopadu @ Kadaň
17. 11. @ 11:00 – 12:30
Listopad
30
So
Adventní běh @ Žatec
30. 11. celý den
Březen
28
So
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA, WOLFNET.CZ POŘÍČSKÁ TROJKA
28. 03. @ 10:00 – 12:30
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA, WOLFNET.CZ POŘÍČSKÁ TROJKA

2. ročník závodu pro širokou veřejnost se uskuteční v sobotu 28.3.2020. Královská desítka je běžecký závod pro všechny – začátečníky i ostřílené borce. Trasa je svým profilem vhodná k zaběhnutí rychlého času. Poříčská trojka je závod pro mládež i pro dospělé, co se chtějí proběhnout a na desítku si zatím netroufnou.

Poslední komentáře
  • Petr Cais u Sokolská 11

    5.ročník bežeckého závodu Sokolská jedenáctka se uskuteční tradičně v krásných lázeňských lesích v Karlových Varech. Přesněji řečeno v bezprostřední blízkosti...

    15. 05. 2019

  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    Celostátní termínovka vyjde koncem února, ale předpokládám že vše na 99% sedí

    8. 02. 2019

  • tomasperoutka u HOPR Liga běžců 2019

    Čau, jak moc ještě čekáš změny? Jestli už si můžu psát do papírovýho diáře :-)

    8. 02. 2019

  • Vera u HOPR Liga běžců 2019

    Mam radost ze zarazeni rotavskych pahorku ;-)

    7. 01. 2019

  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    První úpravy – Karlovarský kros nebude v roce 2019 zřejmě poslední závodem Ligy – termín bude zatím 16.11., tedy den...

    25. 12. 2018

  • Michal u HOPR Liga běžců 2019

    Ok, Perštejn super, opravuji si a Kynšperk nechám na zvážení kam budeš chtít - aktuálně mě napadá udělat 30.3. K5...

    25. 12. 2018

Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava