Dub
18
So
Duatlon Krásno v Krásno
Dub 18 celý den
Dub
23
Čt
Chodovská časovka v Chodov
Dub 23 @ 16:00 – 17:30
Dub
25
So
Bezručák 15 v Chomutov
Dub 25 @ 11:00 – 13:00
Dub
26
Ne
Hroznatův běh v Hroznětín
Dub 26 @ 10:00 – 12:30
Kvě
3
Ne
Chodovská tretra v Chodov
Kvě 3 celý den
Volkswagen maraton v Praha
Kvě 3 celý den
Kvě
8
Merklínský duatlon
Kvě 8 celý den
Kvě
9
So
Merklín-Plešivec v Merklín
Kvě 9 celý den
Lomnická časovka v Vintířov
Kvě 9 @ 10:00 – 12:30
Kvě
16
So
Mattoni 1/2 maraton v Karlovy Vary
Kvě 16 celý den
Kvě
23
So
Krušnej seběh v N.Hamry
Kvě 23 celý den
Kvě
30
So
Mattoni 1/2 maraton v Česká Budějovice
Kvě 30 celý den
Sokolovská hodinovka a Cooperův test pro širokou veřejnost
Kvě 30 @ 10:00 – 14:00
Kvě
31
Ne
Běh o 106 v Jáchymov
Kvě 31 celý den
Čvn
5
Czechman swim v Dolany
Čvn 5 @ 18:00 – 19:00
Čvn
6
So
Czechman v Dolany
Čvn 6 celý den
Čvn
7
Ne
Czechman short
Čvn 7 celý den
Čvn
10
St
Kolo pro rodinu v Chodov
Čvn 10 @ 17:00 – 18:30
Čvn
12
Pivní maraton v Hájek
Čvn 12 @ 18:00 – 21:30
Čvn
13
So
Mattoni 1/2 maraton v Olomouc
Čvn 13 celý den
Toužimský triatlon v Toužim
Čvn 13 celý den
Běh na Jahodník v Hájek
Čvn 13 @ 11:00 – 12:30
Čvn
14
Ne
Triatlon Studánka v Aš
Čvn 14 celý den
Žlutický čtvrtmaraton v Žlutice
Čvn 14 celý den
Čvn
20
So
Sokolská 11 v Karlovy Vary
Čvn 20 celý den
XTerra Šindelová v Šindelová
Čvn 20 celý den
Sokolovský čtvrtmaraton v Sokolov
Čvn 20 @ 11:00 – 12:30
Čvn
21
Ne
Hroznatův běh v Hroznětín
Čvn 21 @ 10:00 – 12:30
Čvn
27
So
Swimrun Kolín v Kolín
Čvn 27 celý den
Výrovský triatlon v Výrov
Čvn 27 @ 13:00 – 16:00
Čvc
4
So
Hopman triatlon v Nechranice
Čvc 4 celý den
Krásenský triatlon v Krásno
Čvc 4 celý den
Pivní běh v Loket
Čvc 4 @ 16:00 – 17:15
Čvc
5
Ne
Cyklistická časovka v Sokolov
Čvc 5 celý den
Čvc
12
Ne
Gealan triathlon v Hof
Čvc 12 celý den
Čvc
18
So
Perštejn-Klínovec v Perštejn
Čvc 18 @ 10:00 – 13:30
Čvc
20
Po
Zátopkův zlatý týden-10 km v Praha
Čvc 20 celý den
Čvc
24
Zátopkův zlatý týden-5 km v Praha
Čvc 24 celý den
Čvc
25
So
Železný dědek v M.Lázně
Čvc 25 celý den
Čvc
27
Po
Zlatý maraton E.Zátopka v Praha
Čvc 27 celý den
Srp
1
So
Kiwi XTerra triatlon v Karlovy Vary
Srp 1 celý den
Srp
8
So
Pilsenman v Plzeň
Srp 8 celý den
Srp
15
So
VC Sokolova v triatlon v Sokolov
Srp 15 celý den
Srp
16
Ne
Světový pohár v běhu do vrchu v J.Lázně
Srp 16 celý den
Srp
22
So
Dřevěný člověk v Jesenice
Srp 22 @ 10:00 – 13:30
Srp
23
Ne
Bodenský triatlon v Habartov
Srp 23 celý den
Dvořákovy okruhy v Karlovy Vary
Srp 23 @ 11:00 – 12:15
Srp
29
So
Chodovská vlečka v Chodov
Srp 29 celý den
City triathlon v Karlovy Vary
Srp 29 celý den
Zář
5
So
Abertamský kros v Abertamy
Zář 5 celý den
Baroko maraton v Plasy
Zář 5 celý den
Birell Grand Prix v Praha
Zář 5 celý den
Zář
6
Ne
Sportisimo Prague half marathon v Praha
Zář 6 celý den
Zář
12
So
Běh lyžařů v B.Dar
Zář 12 celý den
Běh na Mědník v Měděnec
Zář 12 @ 11:00 – 13:30
Zář
13
Ne
Krásenský kros v Krásno
Zář 13 celý den
Hroznatův běh v Hroznětín
Zář 13 @ 10:00 – 12:00
Zář
19
So
Mattoni 1/2 maraton v Ústí nad Labem
Zář 19 celý den
Radon run v V.Pec
Zář 19 celý den
Zář
20
Ne
Běh kolem tří rybníků v Bečov
Zář 20 celý den
Zář
26
So
Runtour v Karlovy Vary
Zář 26 celý den
Ašský půlmaraton v Aš
Zář 26 @ 10:00 – 13:00
Zář
27
Ne
Běchovice v Běchovice
Zář 27 celý den
Zář
28
Po
Cyklistická časovka Dubina-Andělská hora v Dubina
Zář 28 celý den
Říj
3
So
Fichtelberglauf v Neudorf
Říj 3 celý den
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA, WOLFNET.CZ POŘÍČSKÁ TROJKA
Říj 3 @ 10:00 – 12:30
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA, WOLFNET.CZ POŘÍČSKÁ TROJKA

Datum:
Sobota 3. 10. 2020

Časový program:
09:15-10:35 – prezentace a registrace závodníků
11:00 – start 10 km
11:10 – start 3 km
12:30 – vyhlášení vítězů

Místo konání:
Začátek cyklostezky v Královském Poříčí, okres Sokolov (GPS 50.1892331N, 12.6789164E), parkování v přilehlých ulicích.

Přihlášky:
Přihlašování online (https://kralovska10.cz/registrace) do neděle 27. 9. 2020, nebo na místě.

Startovné:
10 km: 100,- Kč při přihlášení a platbě předem, 150,- Kč na místě
3 km:    50,- Kč při přihlášení a platbě předem, 60,- Kč na místě
V ceně startovného personalizované startovní číslo se jménem, či přezdívkou (při přihlášení a platbě předem), občerstvení v cíli (voda a sušenka), 10 km závod navíc občerstvení ve stánku (kuřecí steak + pivo/nealko nápoj).

Kategorie:
3 km:
chlapci do 9 let, chlapci 10 – 12 let, chlapci 13 – 15 let,
dívky do 9 let, dívky 10 – 12 let, dívky 13 – 15 let,
muži od 16 let bez rozdílu kategorií, ženy od 16 let bez rozdílu kategorií

10 km:
muži do 39 let, muži 40 – 49 let, muži 50 – 59 let, muži nad 60 let,
ženy do 34 let, ženy nad 35 let
Závod na 10 km je zařazen do HOPR ligy běžců Karlovarského kraje.

Pro zařazení do věkové kategorie je rozhodující ročník narození, nikoliv skutečný věk.

Trať:
Obrátková, rovinatá, přesně změřená trať se dvěma krátkými výběhy a následnými seběhy.
Běží se po zpevněné široké cestě podél řeky Ohře po trase cyklostezky Královské Poříčí – Loket a zpět.
Každý kilometr označen.

Kapacita závodu:
Kapacita hlavního závodu na 10 km je 200 startujících (doporučujeme přihlášení předem), 3 km trasa bez omezení.

Ceny:
Každý závodník v cíli obdrží účastnickou medaili.
První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom.
Finanční odměny v hlavním závodě na 10 km: v každé kategorii 500 Kč – 300 Kč – 200 Kč, navíc v absolutním pořadí 1 000 Kč – 600 Kč – 400 Kč.

Zázemí:
V místě startu / cíle bude pro závodníky připraveno:
– velký stan s místem k posezení před závodem a po závodě
– stany pro převlékání
– úschovna zavazadel (v pořadatelské dodávce)
– WC (ToiToi)
– vyhlášení výsledků
– stánek s občerstvením (pivo, limo, káva, čaj, klobásy, kuřecí steaky)

Měření:
Měření bude probíhat čipovou technologií.

Zdravotní služba:
Zdravotní službu zajišťuje VZS ČČK.

Pořadatel:
K10 sport, z.s. ve spolupráci s obcí Královské Poříčí a MDK Sokolov
vedoucí projektu Jan Sokol / ředitel závodu Miloslav Hylas / sekretář závodu Petr Ontko / hlavní rozhodčí Petr Szász

Více info:
https://kralovska10.cz

Říj
4
Ne
Mattoni nature run v Liberec
Říj 4 celý den
Okolo Panorámy v Jáchymov
Říj 4 celý den
Říj
10
So
Běh Smolnickým kopcem v Chodov
Říj 10 celý den
Říj
11
Ne
Běh z Pístova v Ch.Planá
Říj 11 celý den
Běh zámeckým parkem v Klášterec
Říj 11 celý den
Říj
17
So
Halštrov v Aš
Říj 17 @ 10:00 – 12:15
Říj
24
So
Porcelánový běh v N.Role
Říj 24 celý den
Říj
25
Ne
Slavkovský kros v H.Slavkov
Říj 25 celý den
Říj
31
So
Vinařský maraton v V.Bílovice
Říj 31 celý den
Lis
7
So
Přes Vítkův vrch v Kolová
Lis 7 @ 11:00 – 13:15
Lis
14
So
Běh 17.listopadu v Ostrov
Lis 14 celý den
Lis
15
Ne
Karlovarský kros v K.Vary
Lis 15 celý den
Lis
28
So
Adventní běh v Žatec
Lis 28 celý den
Lis
29
Ne
Firenze marathon v Florencie
Lis 29 celý den
Pro
24
Čt
Richardův běh v K.Vary
Pro 24 @ 15:00 – 16:00
Pro
31
Čt
Silvestrovský běh v Ostrov
Pro 31 @ 11:00 – 12:30
Poslední komentáře
  • Krásenský Duatlon 2020 u Duatlon Krásno

    Registrace na závod Krásenský duatlon 2020

    2. 03. 2020

  • Michal H. u HOPR Liga běžců 2020

    Pochvala pro Krásenský kros - přesun na 13.9. o týden dříve...díky

    24. 02. 2020

  • Michal H. u HOPR Liga běžců 2020

    Další úprava - Kolem tří rybníků v Bečově bude 20.9., tedy ve stejný den jako Krásenský kros....bohužel. Dva závody na...

    23. 02. 2020

  • Michal H. u HOPR Liga běžců 2020

    Další úprava - běh o 106 se posouvá na 31.5.2020

    2. 02. 2020

  • Lucie Drdová u Běh přes Strážiště

    Dobrý den, pokud jste na FB, koukněte na skupinu ZBP - Zimní běžecký pohár. Tento běh je v rámci celého...

    22. 01. 2020

  • Markéta Novotná u Běh přes Strážiště

    Dobré ráno, prosím o nějaké bližší informace o tomto běhu... Vzdálenost, registrace apod. ? Děkuji mockrát M.Novotná

    15. 01. 2020

Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava