liga-bezcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOPR Liga běžců 2022 – Pořadí po 9.závodě

Muži do 39 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Tomáš Kožák SC Start K.V.  220  9
2. Radek Sedněv Triatlet K.V.  110  4
3. Michal Oplt Kilpi Kome Kraslice  100  3
4. Lubomír Bašus Kolová  82  6
5. Pavel Čekan Bike a běh Ostrov  61  4
6. Jakub Coufal Kfely  54  3
7. Lukáš Juránek Triatlet K.V.  45  2
8. Jan Grošek Čochtan H.S.  42  1
9. Vít Nádeníček Čochtan H.S.  42  1
10. Aleš Svajdler VZS K.V.  42  1
74-bodovalo

Muži 40-49 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Lubomír Novotný USK Akademik Cheb     185  7
2. Marek Macháček Triatlet K.V.     174  9
3. Tomáš Masopust Kilpi Kome Kraslice     141  9
4. Zdeněk Jüptner USK Akademik Cheb     128  7
5. Pavel Procházka AK Sokolov     95  3
6. Milan Brož Kilpi Kome Kraslice     76  4
7. Jaroslav Nový USK Akademik Cheb     71  3
8. Jiří Šilhan Witte Bike Team     53  2
9. Václav Petrášek Chodov     52  2
10. Jan Andreovský Triatlet K.V.     51  5
58-bodovalo

Muži nad 50 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V.   250  9
2. Slávek Švejdar Triatlet K.V.   180  8
3. Jiří Valjent ŠAK Chodov   94  5
4. Michal Havlíček ACES Team K.V.   87  8
5. Petr Jungmann TJ Slavia K.V.   83  5
6. Bohdan Hofreiter ACES team K.V.   74  2
7. Miloslav Zítka ŠAK Chodov   74  5
8. Ivan Vrábel Bike a běh Ostrov   66  5
9. Michal Landiga LK Abertamy   65  6
10. Václav Erben K.Vary   60  4
45-bodovalo

Ženy do 34 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Nikola Fischerová   92  4
2. Jana Pavlinská Damice   88  3
3. Heidi Juránková Triatlet K.V.   50  2
4. Eliška Kučerová Triatlet K.V.   40  2
5. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb   40  2
6. Štěpánka Coufalová Kfely    25  1
7. Tereza Stehlíková SOHV Abertamy    25  1
8. Miroslava Valentová Vysoká Pec    25  1
9. Klára Vaňková LK Jasan Aš    20  1
10. Kateřina Albrechtová Triatlet K.V.    16  1
25-bodovalo

Ženy nad 35 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Lenka Kůsová Triatlet K.V.  237  8
2. Nela Kristenová Triatlet K.V.  134  8
3. Romana Lubinová SC Start K.V.  129  6
4. Hana Stušková ACES Team K.V.  127  6
5. Martina Kabilová ACES Team K.V.  98  6
6. Iveta Vyšínová K.Vary  77  7
7. Hana Heiserová ŠAK Chodov  61  5
8. Romana Pöplová ŠAK Chodov  53  2
9. Michaela Riesová ACES Team K.V.  42  1
10. Světlana Keslová USK Akademik Cheb  42  1
54-bodovalo

Pohár ACES Teamu

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V.  250  9
2. Lenka Kůsová Triatlet K.V.  237  8
3. Tomáš Kožák SC Start K.V.  220  9
4. Lubomír Novotný USK Akademik Cheb  185  7
5. Slávek Švejdar Triatlet K.V.  180  8
6. Marek Macháček Triatlet K.V.  174  9
7. Tomáš Masopust Kilpi Kome Kraslice  141  9
8. Nela Kristenová Triatlet K.V.  134  8
9. Romana Lubinová SC Start K.V.  129  6
10. Zdeněk Jüptner USK Akademik Cheb  128  7
256-bodovalo

Soutěž družstev

poř. oddíl body členové
1. SC Start K.V.   674 Kožák M., Kožák T., Lubinová R.
2. Triatlet K.V. A   651 Kůsová L., Švejdar S., Macháček M.
3. USK Akademik Cheb A   355 Novotný L., Jüptner Z., Keslová S.
4. ACES Team K.V. A   345 Stušková H., Kabilová M., Havlíček M.
5. Triatlet K.V. B   343 Kristenová N., Sedněv R., Andreovský J.
6. ŠAK Chodov A   229 Valjent J., Zítka M., Heiserová H.
7. AK Sokolov   159 Procházka P., Královec J., Sekyrová I.
8. USK Akademik Cheb B   153 Nový J., Matějovský J., Hovorková B.
9. Bike a běh Ostrov   144 Vrábel I., čekan P., čočková J.
10. ACES Team K.V. B   138 Hofreiter B., Riesová M., Procházka Z.
17-bodovalo
Poslední komentáře
Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT