Únor
23
Čelovkový běh @ Nová Role
23. 02. @ 18:00 – 19:30

plakatA3_náhled

Únor
24
So
O vítězství v únoru @ Sokolov
24. 02. @ 11:00 – 12:30
Noční běhy Chebskem @ Třebeň
24. 02. @ 18:00 – 19:00
Únor
25
Ne
Běžecký dvojboj @ Kadaň
25. 02. @ 10:30 – 12:00
Březen
24
So
XC Bahno – Linhart @ K.Vary
24. 03. @ 10:30 – 16:00
Březen
31
So
Velikonoční desítka @ Stříbro
31. 03. @ 10:00 – 11:30
XC Bahno-Tři kříže @ K.Vary
31. 03. @ 10:30 – 16:00
Královská pětimíle @ Kr.Poříčí
31. 03. @ 11:00 – 12:30
Duben
1
Ne
Velikonoční běh @ Fr. Lázně
1. 04. @ 11:00 – 12:30
Duben
7
So
Sportisimo 1/2maraton @ Praha
7. 04. celý den
XC Bahno-Letní kino @ K.Vary
7. 04. @ 10:30 – 16:00
Duben
8
Ne
Jarní běh zám. parkem @ Krásný Dvůr
8. 04. @ 9:00 – 13:30
Běh Bezručovým údolím @ Chomutov
8. 04. @ 11:00 – 13:30
Duben
14
So
XC Bahno-Čankov @ K.Vary
14. 04. @ 10:30 – 16:00
Krušnej seběh @ N.Hamry
14. 04. @ 11:00 – 14:00
Duben
15
Ne
Hopman půlmaraton @ Žatec
15. 04. celý den
Duben
21
So
Běh na Mědník @ Měděnec
21. 04. @ 10:00 – 13:00
Duben
22
Ne
Sokolovská hodinovka @ Sokolov
22. 04. @ 11:00 – 12:30
Duben
29
Ne
Hroznatův běh @ Hroznětín
29. 04. @ 11:00 – 13:00
Duben
30
Po
Noční běhy Chebskem @ Plesná
30. 04. @ 18:00 – 19:00
Květen
5
So
Chodovská tretra @ Chodov
5. 05. celý den
Květen
6
Ne
Volkswagen maraton @ Praha
6. 05. celý den
Květen
12
So
Merklín-Plešivec-Merklín @ Merklín
12. 05. celý den
Květen
19
So
Mattoni 1/2maraton @ Karlovy Vary
19. 05. celý den
Květen
26
So
Noční běhy Chebskem @ Luby
26. 05. @ 18:00 – 19:00
Červen
2
So
Mattoni 1/2maraton @ Č.Budějovice
2. 06. celý den
Sokolská jedenáctka @ K.Vary
2. 06. @ 11:00 – 12:30
Červen
3
Ne
Běh na Jahodník @ Hájek
3. 06. @ 11:00 – 12:30
Červen
9
So
Horský půlmaraton @ B.Dar
9. 06. @ 10:00 – 15:00
Noční běhy Chebskem @ Aš
9. 06. @ 18:00 – 19:00
Červen
10
Ne
Běh historickým Stříbrem @ Stříbro
10. 06. @ 10:00 – 11:30
Červen
13
St
O2 Pražská štafeta @ Praha
13. 06. @ 18:00 – 14. 06. @ 21:00
Červen
17
Ne
Žlutický čtvrtmaraton @ Žlutice
17. 06. @ 11:00 – 13:30
Červen
20
St
Olympijský běh @ K.Vary
20. 06. @ 17:00 – 18:00
Olympijský běh @ Ostrov
20. 06. @ 17:00 – 18:00
Červen
23
So
Mattoni 1/2maraton @ Olomouc
23. 06. celý den
Sokolovský čtvrtmaraton @ Sokolov
23. 06. @ 11:00 – 13:15
Červen
30
So
Horská výzva @ B.Dar
30. 06. celý den
Červenec
14
So
Perštejn-Klínovec @ Perštejn
14. 07. @ 11:00 – 13:30
Srpen
11
So
Spa run @ M.Lázně
11. 08. celý den
Noční běhy Chebskem @ Dřenice
11. 08. @ 18:00 – 19:00
Srpen
17
Dresdner nachtlauf @ Drážďany
17. 08. @ 20:00 – 23:30
Srpen
19
Ne
Dvořákovy okruhy @ K.Vary
19. 08. @ 11:00 – 12:30
Srpen
25
So
Chodovská vlečka @ Chodov
25. 08. celý den
Srpen
26
Ne
Valdštejnova desítka @ Cheb
26. 08. @ 18:00 – 19:00
Září
1
So
Baroko maraton @ Plasy
1. 09. celý den
Chomutovský půlmaraton @ Chomutov
1. 09. celý den
Září
8
So
Abertamský kros @ Abertamy
8. 09. celý den
Birell Grand Prix @ Praha
8. 09. celý den
Září
15
So
Noční běhy Chebskem @ Fr.Lázně
15. 09. @ 18:00 – 19:00
Září
16
Ne
Po stopách bikemaratonu @ Chodov
16. 09. @ 15:00 – 16:30
Září
22
So
Krásenský přespolní běh @ Krásno
22. 09. @ 9:30 – 12:00
Běžíme na hrad @ Loket
22. 09. @ 10:00 – 12:30
Rotavské pahorky @ Rotava
22. 09. @ 13:00 – 20:00
Září
30
Ne
Běchovice-Praha @ Běchovice
30. 09. @ 11:45 – 14:00
Říjen
7
Ne
Běh kolem Mže @ Stříbro
7. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
14
Ne
Běh Smolnickým kopcem @ Chodov
14. 10. celý den
Běh z Pístova @ Ch.Planá
14. 10. @ 11:00 – 12:30
Říjen
20
So
Slavkovský podzimní kros @ H.Slavkov
20. 10. @ 10:00 – 12:00
Noční běhy Chebskem @ Cheb
20. 10. @ 18:00 – 19:00
Říjen
28
Ne
Blaťák @ H.Blatná
28. 10. @ 10:00 – 11:30
Listopad
17
So
Běh 17.listopadu @ Kadaň
17. 11. @ 11:00 – 12:30
Listopad
24
So
Mikulášská dvacítka @ Stříbro
24. 11. @ 10:00 – 12:30
Prosinec
24
Po
Richardův běh @ K.Vary
24. 12. @ 14:00 – 15:30
Prosinec
31
Po
Silvestrovský běh @ Ostrov
31. 12. @ 11:00 – 12:30
Poslední komentáře
Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava