Ing. Zdeněk Procházka
výborný triatlet a běžec
Rok 2002
3. místo Trial cup
5. místo TT Šťáhlavice
19. místo střední TT Churáňov
1. místo Teplá
15. místo M-ČR dlouhý DT Č.Kruml.-vet.
5. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2003
19. místo ČP-TT Račice – veter.
12. místo ZČ pohár v TT
1. místo TT Teplá
17. místo M-ČR dlouhý DT Č.Kruml.-vet.
6. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2004
6. místo M-ČR v TT kateg.35-39 let
3. místo M-KV kraje v TT 20-39 let
2. místo TT Aš
9. místo TT Ch.Planá
6. místo ČP-TT Zliv – kateg. 30-39 let
1. místo TT Teplá
10. místo ČP v TT 30-39 let
1. místo KV pohár v TT
9. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2005
10. místo M-ČR v DT 30-39 let
7. místo TT Klatovy ( 20-39 )
7. místo M-ČR veter. 35-39 v krosu
1. místo TT Aš
6. místo TT Železný dědek M.Lázně
8. místo TT Klenčí
5. místo TT Šťáhlavice
3. místo Západočeský pohár v TT
1. místo M-KV kraje v TT – Teplá
2. místo KV pohár v TT
9. místo VC Sokolova v TT – 30-39 let
8. místo maratón Kladno-MČR-3:14:37
7. místo maratón Praha – 3:06:00
7. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2006
Blatenská desetihodinovka – 102 km
2. místo terénní TT Výrov
2. místo M-KV kraje v TT – Teplá
10. místo KV pohár v TT
5. místo TT Prunéřov
11. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2007
4. místo TT Plzeň- večerní – vet.
5. místo TT Výrov ( 40-49 let )
3. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
3. místo TT Ch.Planá ( nad 40 let )
1. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( veter. )
1. místo TT Bucek
1. místo M-KV kraje v TT – Teplá-vet.
1. místo KV pohár v TT
7. místo Liga běžců K.V.+SO
Rok 2008
7. místo DT Nýřany
2. místo TT Klatovy ( 40-49 let )
1. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
2. místo TT Ch.Planá ( nad 40 let )
2. místo TT Klenčí ( nad 40 let )
3. místo ČP TT K.Vary ( 40-49 let )
1. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
2. místo ZČ pohár v TT ( 40-49 let )
6. místo KV pohár v TT ( 40-49 let )
2. místo M-ČR v TT kateg. ( 40-49 let )
7. místo Liga běžců KV+SO
Rok 2009
1. místo TT Tischenreuth ( veter. )
1. místo Mistr. KV kraje v TT ( 40- 49 let )
1. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
1. místo TT Ch.Planá ( nad 40 let )
2. místo TT Klenčí ( nad 40 let )
2. místo TT Šťáhlavice ( 40-49 let )
2. místo Ocelový muž Šťáhlavice
1. místo ZČ pohár v TT ( 40-49 let )
1. místo Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
2. místo VC Sokolova v TT ( 40-49 let )
3. místo KV pohár v TT ( 40-49 let )
Rok 2010
3. místo AG duatlon Stříbro ( veteráni )
3. místo X Terra Chodov ( nad 40 let )
1. místo TT Tischenreuth ( 40-44 let )
2. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
2. místo TT Ch.Planá ( nad 40 let )
1. místo TT Klenčí ( 40-49 let )
6. místo Doksyman ( 40-49 let )
1. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
3. místo TT Tepelský muž ( 40-49 let )
2. místo VC Sokolova v TT ( 40-49 let )
5. místo KV pohár v TT ( 40-49 let )
Rok 2011
1. místo TT Tischenreuth ( veter. )
1. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
2. místo TT Ch.Planá ( nad 40 let )
6. místo Doksyman ( 40-49 let )
3. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
4. místo TT Tepelský muž ( 40-49 let )
10. místo KV pohár v TT ( 40-49 let )
1. místo ZČ pohár v TT ( 40-49 let )
8. místo Plzeňský půlmaraton ( 40-45 let )
Rok 2012
2. místo TT Aš ( 40-49 let )
1. místo TT Tirschenreuth ( veter. )
2. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
11. místo Doksyman ( 40-49 let )
2. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
1. místo Toužimský TT ( nad 40 let )
6. místo VC Sokolova v TT ( 40-49 let )
Rok 2013
3. místo TT Výrov ( 40-49 let )
1. místo TT Tirschenreuth ( veter. )
2. místo TT Železný dědek M.L. ( nad 40 let )
1. místo TT Šťáhlavice ( 40-49 let )
1. místo Ocelový muž Šťáhlavice
4. místo TT Dřevěný člověk Cheb ( 40-49 let )
2. místo VC Sokolova v TT ( 40-49 let )
2. místo KV pohár v TT ( 40-49 let )
Rok 2014
4. místo TT Tirschenreuth
7. místo Mattoni City TT ( 40-49 let )
6. místo VC Sokolova v TT ( 40-49 let )
2. místo TT Tepelský muž ( 40-49 let )
Rok 2015
2. místo TT Tischenreuth ( veter. )
5. místo Hopman triatlon – 5:06:48 ( nad 40 let )
1. místo TT Železný dědek ( nad 40 let )
2. místo TT Tepelský muž ( 40-49 let )
Rok 2016
4. místo Škoda Fit půlmaraton Plzeň ( 40-49 let )
3. místo Toužimský triatlon
1. místo TT Tischenreuth ( veter. )
7. místo Hopman triatlon – 5:01:03 ( nad 40 let )
29. místo Challenge Regensburg ironman – 11:46:38
1. místo TT Tirschenreuth ( veter. )
Rok 2017
8. místo Challenge Prague triathlon ( 50-54 let ) – 5:08:10
4. místo ČP v TT – VC Sokolova ( 50-59 let )
4. místo Pilman triatlon ( 50-54 let ) – 5:37:51
7. místo ČP v TT ( 50-59 let )
1. místo Běh na Lesný ( 50-59 let )
Rok 2018
14. místo Moraviaman Otrokovice – 11:54:31 ( 50-54 let )
4. místo Slovakman – 11:07:22 ( 50-54 let )
4. místo Glassman triatlon ( 45-59 let )
Rok 2019
2. místo Toužimský triatlon ( nad 50 let )
3. místo Výrovský triatlon ( nad 50 let )
9. místo Slovakman – 11:48:51 ( 50-54 let )
2. místo VC Sokolova v TT ( 50-59 let )
3. místo Dřevěný člověk ( 50-59 let )
Rok 2020
2. místo Toužimský triatlon
2. místo VC Sokolova v TT ( 50-59 let )
7. místo KV pohár v TT ( nad 50 let )
Rok 2021
6. místo VC Sokolova v TT ( nad 50 let )
8. místo KV pohár v TT ( nad 50 let )
11. místo Pilman TT ( 50-54 let )
Rok 2022
10. místo Czechman ( 5:44:03 )
6. místo VC Sokolova v TT ( nad 50 let )
10. místo KV pohár v TT ( nad 50 let )
Rok 2023
9. místo HOPMAN desítka ( nad 40let )
16. místo HOPMAN triatlon ( nad 40 let )
5. místo Pilman TT ( 55-59 let )
Rok 2024
5. místo Moraviaman Otrokovice – 11:51:46 ( 55-59 let )
Dan u IRONMAN Klagenfurt
Děkujeme, Oldo
23. 06. 2024
Olda Dvořák u IRONMAN Klagenfurt
Super kluci. Veliká gratulace.
21. 06. 2024
Michal H. u HOPR Liga běžců 2024
Vím, neb jsem vás viděl. Takže jsem obodoval správně :-) Napadlo mě, zda jste si nepřehodily čísla...
25. 02. 2024
Jana Šplinarová u HOPR Liga běžců 2024
Michale, včera v Sokolově mě Iveta Vyšínová předběhla. Měli to ve výsledcích špatně, i časy byly divné, doběhla asi 100...
25. 02. 2024
Michal H. u HOPR Liga běžců 2024
Platí.... :-)
7. 02. 2024
Tomáš u HOPR Liga běžců 2024
Běh na Jahodník bych zařadil do Ligy pouze v případě, že tam bude opět průběh louží. A to povinně, ne...
7. 02. 2024