HOPR Liga běžců 2024 – pořadí po 14. závodě
Muži do 39 let
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Tomáš Kožák | SC Start K.V. | 350 | 12 |
2. | Jan Kasal | AK Sokolov | 239 | 11 |
3. | Vít Vodenka | ŠAK Chodov | 121 | 6 |
4. | Jakub Coufal | Kfely | 100 | 4 |
5. | Daniel Mokrusch | Hájek | 62 | 4 |
6. | Miroslav Paprštejn | Bike a běh Ostrov | 56 | 4 |
7. | Adam Tobiáš | Rozbehni.to | 42 | 1 |
8. | Tomáš Cejnar | Rozbehni.to | 42 | 1 |
9. | Tomáš Jirkal | Aš | 42 | 1 |
10. | Ladislav Šinka | Profisport Cheb | 42 | 1 |
59-bodovalo |
Muži 40-49 let
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Michal Oplt | OTC Vlčáci | 200 | 7 |
2. | Pavel Čekan | Bike a běh Ostrov | 195 | 8 |
3. | Martin Hoffman | Triatlet K.V. | 170 | 7 |
4. | Václav Petrášek | ACES Team K.V. | 125 | 7 |
5. | Lubomír Novotný | USK Akademik Cheb | 122 | 7 |
6. | Jiří Habart | BKP Vary | 115 | 6 |
7. | Petr Kubálek | BKP Vary | 100,5 | 10 |
8. | Jan Andreovský | Triatlet K.V. | 57 | 4 |
9. | Jiří Šilhan | Bike team Nejdek | 55 | 2 |
10. | Jiří Wegner | Čochtan H.S. | 53 | 2 |
69-bodovalo |
Muži nad 50 let
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Milan Kožák | SC Start K.V. | 320 | 12 |
2. | Tomáš Masopust | Kome klub Kraslice | 204 | 12 |
3. | Slávek Švejdar | Triatlet K.V. | 200 | 7 |
4. | Marcel Vltavský | ACES Team K.V. | 153,5 | 11 |
5. | Ivan Vrábel | Bike a běh Ostrov | 133 | 10 |
6. | Zdeněk Jüptner | USK Akedemik Cheb | 110 | 6 |
7. | Petr Jungmann | TJ Slavia K.V. | 76 | 5 |
8. | František Brožek | Hroznětín | 72 | 3 |
9. | Jaroslav Toman | Šneci v běhu | 68 | 5 |
10. | Rostislav Veseleňák | Šneci v běhu | 62 | 5 |
60-bodovalo |
Ženy do 34 let
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Barbora Hovorková | USK Akademik Cheb | 221 | 10 |
2. | Eliška Kučerová | Triatlet K.V. | 140 | 5 |
3. | Nikola Šuchmanová | BKP Vary | 104 | 5 |
4. | Vendula Kubálková | BKP Vary | 81,5 | 5 |
5. | Štěpánka Coufalová | Kfely | 78 | 3 |
6. | Kateřina Jungmannová | Triatlet K.V. | 55 | 3 |
7. | Klára Vaňková | Atletika Ostrov | 50 | 1 |
8. | Stella Uzlíková | AK Sokolov | 50 | 1 |
9. | Isabell Dibelková | Biatlon Ostrov | 45 | 3 |
10. | Sára Janušková | SKP Union Cheb | 42 | 1 |
40-bodovalo |
Ženy nad 35 let
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Romana Lubinová | SC Start K.V. | 318 | 13 |
2. | Iveta Vyšínová | K.Vary | 188,5 | 13 |
3. | Martina Opltová | H.Slavkov | 165 | 6 |
4. | Hana Stušková | ACES Team K.V. | 165 | 7 |
5. | Gabriela Slámová | Ostrov | 142 | 13 |
6. | Lenka Kůsová | Triatlet K.V. | 125 | 5 |
7. | Jiřina Tomanová | Šneci v běhu | 88 | 5 |
8. | Hana Heiserová | ŠAK Chodov | 72,5 | 6 |
9. | Nela Kristenová | K.Vary | 72 | 3 |
10. | Jana Šplinarová | LK Slovan K.V. | 52 | 4 |
67-bodovalo |
Pohár ACES Teamu
poř. | jméno | oddíl | body | závody |
1. | Tomáš Kožák | SC Start K.V. | 350 | 12 |
2. | Milan Kožák | SC Start K.V. | 320 | 12 |
3. | Romana Lubinová | SC Start K.V. | 318 | 13 |
4. | Jan Kasal | AK Sokolov | 239 | 11 |
5. | Barbora Hovorková | USK Akademik Cheb | 221 | 10 |
6. | Tomáš Masopust | KOME klub Kraslice | 204 | 12 |
7. | Michal Oplt | OTC Vlčáci | 200 | 7 |
8. | Slávek Švejdar | Triatlet K.V. | 200 | 7 |
9. | Pavel Čekan | Bike a běh Ostrov | 195 | 8 |
10. | Iveta Vyšínová | K.Vary | 188,5 | 13 |
294-bodovalo |
Soutěž družstev
poř. | oddíl | body | členové |
1. | SC Start K.V. A | 988 | Kožák T., Kožák M., Lubinová R. |
2. | Triatlet K.V. A | 510 | Švejdar S., Hoffman M., Kučerová E. |
3. | ACES Team K.V. A | 473,5 | Stušková H., Vltavský M., Petrášek V. |
4. | USK Akademik Cheb | 453 | Hovorková B., Novotný L., Jüptner Z. |
5. | Bike a běh Ostrov A | 378 | Čekan P., Vrábel I., Fousová E. |
6. | AK Sokolov A | 341 | Kasal J., Královec J., Uzlíková S. |
7. | BKP Vary | 319,5 | Habart J., Šuchmanová N., Kubálek P. |
8. | KOME klub Kraslice A | 259 | Masopust T., Gabriel P., Děbnárová J. |
9. | Triatlet K.V. B | 237 | Kůsová L., Andreovský J., Jungmannová K. |
10. | ŠAK Chodov A | 224,5 | Vodenka V., Heiserová H., Zítka M. |
24-bodovalo |
Dan u IRONMAN Klagenfurt
Děkujeme, Oldo
23. 06. 2024
Olda Dvořák u IRONMAN Klagenfurt
Super kluci. Veliká gratulace.
21. 06. 2024
Michal H. u HOPR Liga běžců 2024
Vím, neb jsem vás viděl. Takže jsem obodoval správně :-) Napadlo mě, zda jste si nepřehodily čísla...
25. 02. 2024
Jana Šplinarová u HOPR Liga běžců 2024
Michale, včera v Sokolově mě Iveta Vyšínová předběhla. Měli to ve výsledcích špatně, i časy byly divné, doběhla asi 100...
25. 02. 2024
Michal H. u HOPR Liga běžců 2024
Platí.... :-)
7. 02. 2024
Tomáš u HOPR Liga běžců 2024
Běh na Jahodník bych zařadil do Ligy pouze v případě, že tam bude opět průběh louží. A to povinně, ne...
7. 02. 2024