liga-bezcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOPR Liga běžců 2017 – Pořadí po 22. závodě :

Muži do 39 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Radek Krummer Triatlet K.V.  409  20
2. Michal Oplt New Roll Runners  205  14
3. Lubomír Bašus Kolová  190  17
4. Radek Sedněv Triatlet K.V.  186  9
5. Pavel Procházka AK Sokolov  172,5  7
6. Martin Sýkora Rafting Ohře  134  5
7. David Vondrášek Triatlet K.V.  119  6
8. Josef Hubený AK Sokolov  101  6
9. Tomáš Tvaroužek New Roll Runners  101  12
10. František Eret ACES Team K.V.   97  7
146-bodovalo

Muži 40-49 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Jan Omrai TJ Slavoj Bečov  312  14
2. Tomáš Lang ŠAK Chodov  303  18
3. Dušan Parihuzič Živé Sokolovsko  292  13
4. Tomáš Grosser Karlov. vegetarián  265  21
5. Jindřich Stuchl Run Team Ostrov  164  12
6. Michal Havlíček ACES Team K.V.  162  21
7. Ludvík Pribičin Triatlet K.V.  156  13
8. Jiří Šilhan Witte Bike Team  145  6
9. Bohdan Hofreiter ACES Team K.V.  120  6
10. Marek Macháček Triatlet K.V.  120  10
108-bodovalo

Muži nad 50 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov  307  16
2. Čeněk Filingr Triatlet K.V.  275  11
3. Jiří Westrmaier SK West Kolová  202  14
4. Miloslav Zítka ŠAK Chodov  188  9
5. Miroslav Čekan Ostrov  176  20
6. Pavel Motlík SOHV Abertamy  170,5  16
7. Milan Procházka ACES Team K.V.  158  11
8. Milan Kožák SC Start K.V.  151  6
9. Václav Mikeš Sport Josefov  144  13
10. František Holeček Triatlet K.V.  113  16
52-bodovalo

Ženy do 34 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Nela Kristenová Triatlet K.V.   495  21
2. Martina Chytrá New Roll Runners   154  9
3. Barbora Mikešová Sport Josefov   107  9
4. Petra Špatná New Roll Runners   105  9
5. Anna Korbová Triatlet K.V.    91  4
6. Markéta Korellusová Triatlet K.V.    66  6
7. Štěpánka Brožková Witte Bike Team    65  3
8. Monika Hloušková AC M.L.    61  2
9. Petra Nováková LK Slovan K.V.    50  2
10. Veronika Kounovská Run Team Ostrov    50  4
76-bodovalo

Ženy nad 35 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Romana Lubinová SC Start K.V.  492,3  20
2. Martina Kabilová ACES Team K.V.  325,3  21
3. Michaela Riesová ACES Team K.V.  256  15
4. Martina Stehlíková SOHV Abertamy  147  8
5. Markéta Hanzálková ŠAK Chodov  120  12
6. Iveta Vyšínová K.Vary  118  9
7. Klára Mottlová H.Blatná  102  4
8. Ivana Sekyrová AK Sokolov  100  4
9. Jana Šplinarová SC Start K.V.   99  13
10. Eva Fousová ACES Team K.V.   96  12
103-bodovalo

Pohár ACES Teamu

poř. jméno oddíl body závody
1. Nela Kristenová Triatlet K.V.  495  21
2. Romana Lubinová SC Start K.V.  492,3  20
3. Radek Krummer Triatlet K.V.  409  20
4. Martina Kabilová ACES Team K.V.  325,3  21
5. Jan Omrai TJ Slavoj Bečov  312  14
6. Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov  307  16
7. Tomáš Lang ŠAK Chodov  303  18
8. Dušan Parihuzič Živé Sokolovsko  292  13
9. Čeněk Filingr Triatlet K.V.  275  11
10. Tomáš Grosser Karlov. vegetarián  265  21
485-bodovalo

Soutěž družstev

poř. oddíl body členové
1. Triatlet K.V. A  1179 Kristenová N., Krummer R., Filingr Č.
2. ACES Team K.V. A  743,3 Kabilová M., Riesová M., Havlíček M.
3. SC Start K.V.  742,3 Lubinová R., Kožák M., Šplinarová J.
4. TJ Slavoj Bečov  645 Omrai J., Dicá V., Svobodová Ž.
5. ŠAK Chodov A  611 Lang T., Zítka M., Hanzálková M.
6. New Roll Runners A  464 Oplt M., Chytrá M., Špatná P.
7. Triatlet K.V. B  433 Sedněv R., Pribičin L., Korbová A.
8. ACES Team K.V. B  374 Procházka M., Hofreiter B., Fousová E.
9. AK Sokolov A  373,5 Procházka P., Sekyrová I., Hubený J.
10. SOHV Abertamy  330,5 Motlík P., Stehlíková M., Motlík O.
35-bodovalo
Poslední komentáře
Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava