liga-bezcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HOPR Liga běžců 2018 – Pořadí po 4. závodě

Muži do 39 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Jakub Coufal Witte Bike Team  60  2
2. David Vondrášek Triatlet K.V.  52  2
3. Vít Brožek Witte Bike Team  41  2
4. Daniel Straka Triatlet K.V.  36  2
5. Tomáš Kožák FC Slavia K.V.  33  3
6. Radek Sedněv Triatlet K.V.  25  1
7. Daniel Seifert Nejdek  25  3
8. Jiří Folvarčík ŠAK Chodov  22  2
9. Jan Kasal AK Sokolov  21  2
10. Jan Kubíček JK Racing  20  1
49-bodovalo

Muži 40-49 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Dušan Parihuzič Živé Sokolovsko  82  4
2. Slávek Švejdar Triatlet K.V.  82  4
3. Martin Sýkora Rafting Ohře  55  2
4. Tomáš Lang ŠAK Chodov  55  4
5. Jan Omrai TJ Slavoj Bečov  47  3
6. Marek Macháček Triatlet K.V.  43  4
7. František Brožek Witte Bike Team  29  2
8. Petr Kubálek Korejští sršni  26  3
9. Otakar Hůrka Bike a běh Ostrov  23  3
10. Michal Havlíček ACES Team K.V.  21  4
36-bodovalo

Muži nad 50 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V.  110  4
2. Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov  62  4
3. Jiří Westrmaier SK West Kolová  46  4
4. Miroslav Čekan Ostrov  35  4
5. Bohdan Hofreiter ACES Team K.V.  31  2
6. Jiří Vyšín K.Vary  26  3
7. Jindřich Mikeš Triatlet K.V.  24  2
8. Miloslav Zítka ŠAK Chodov  22  2
9. Karel Hellmich Triatlet K.V.  20  1
10. Kamil Kovář Spokato Sokolov  16  1
33-bodovalo

Ženy do 34 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb   85  3
2. Štěpánka Brožková Witte Bike Team   52  2
3. Jana Pavlinská New Roll Runners   40  2
4. Anna Svobodová ŠAK Chodov   24  1
5. Markéta Korellusová Triatlet K.V.   20  1
6. Pavlína Motlíková MDDM Ostrov   18,5  2
7. Nela Kristenová Triatlet K.V.   16,5  1
8. Jana Rožánková K.Vary   13  1
9. Eliška Brožková Witte Bike Team   13  1
10. Martina Chytrá New Roll Runners   11  1
21-bodovalo

Ženy nad 35 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Romana Lubinová SC Start K.V.  110  4
2. Iveta Vyšínová K.Vary  48  3
3. Michaela Riesová ACES Team K.V.  40  2
4. Blanka Mojtková Ostrov  37  4
5. Radka Pillerová Březová  36  2
6. Michaela Havlíčková Triatlet K.V.  32  3
7. Martina Kabilová ACES Team K.V.  29  2
8. Věra Pravcová Run Team Ostrov  28  3
9. Jana Šplinarová SC Start K.V.  25  3
10. Eva Fousová ACES Team K.V.  18  2
27-bodovalo

Pohár ACES Teamu

poř. jméno oddíl body závody
1. Romana Lubinová SC Start K.V.  110  4
2. Milan Kožák SC Start K.V.  110  4
3. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb  85  3
4. Slávek Švejdar Triatlet K.V.  82  4
5. Dušan Parihuzič Živé Sokolovsko  82  4
6. Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov  62  4
7. Jakub Coufal Witte Bike Team  60  2
8. Martin Sýkora Rafting Ohře  55  2
9. Tomáš Lang ŠAK Chodov  55  4
10. Štěpánka Brožková Witte Bike Team  52  2
166-bodovalo

Soutěž družstev

poř. oddíl body členové
1. SC Start K.V.  245 Lubinová R., Kožák M., Šplinarová J.
2. Triatlet K.V. A  166 Švejdar S., Vondrášek D., Havlíčková M.
3. Witte Bike Team A  153 Coufal J., Brožková Š., Brožek V.
4. TJ Slavoj Bečov  110 Dicá V., Omrai J., Svobodová Ž.
5. ŠAK Chodov  101 Lang T., Svobodová A., Zítka M.
6. ACES Team K.V. A  100 Riesová M., Hofreiter B., Kabilová M.
7. Triatlet K.V. B  99 Macháček M., Straka D., Korellusová M.
8. New Roll Runners  69 Pavlinská J., Künzl T., Chytrá M.
9. Witte Bike Team B  52 Brožek F., Brožková E., Maglia D.
10. ACES Team K.V. B  48 Havlíček M., Fousová E., Stušková H.
12-bodovalo
Poslední komentáře
Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava