liga-bezcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HOPR Liga běžců 2019 – Konečné pořadí

Muži do 39 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Tomáš Kožák SC Start K.V.  588  34
2. Jakub Coufal Witte Bike Team  556  23
3. Michal Oplt New Roll Runners  417  18
4. Radek Sedněv Triatlet K.V.  314  14
5. Martin Kňava Bike a běh Ostrov  291  31
6. Adam Kuneš Korejští sršni K.V.  238  22
7. Lubomír Bašus Kolová  160  12
8. Jan Kubíček JK Racing  158  8
9. Vítek Brožek Witte Bike Team  155  12
10. Michal Báťa SC Start K.V.  131  8
164-bodovalo

Muži 40-49 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Tomáš Lang ŠAK Chodov  526  26
2. Dušan Parihuzič AK Sokolov  431  24
3. Tomáš Grosser Karlov. vegetarián  328  25
4. Slávek Švejdar Triatlet K.V.  271  11
5. Otakar Hůrka Bike a běh Ostrov  257  24
6. Michal Havlíček ACES Team K.V.  239  29
7. Jan Andreovský Triatlet K.V.  220  19
8. František Brožek Witte Bike Team  201  9
9. Petr Kubálek Korejští sršni K.V.  189  18
10. Jan Omrai TJ Slavoj Bečov  184  8
121-bodovalo

Muži nad 50 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V.  900  34
2. Marcel Vltavský ACES Team K.V.  447  29
3. Vladimír Dicá TJ Slavoj Bečov  421  28
4. Vladimír Pavlinský New Roll Runners  314  24
5. Bohdan Hofreiter ACES Team K.V.  303  13
6. Václav Mikeš Sport Josefov  296  29
7. Miloslav Zítka ŠAK Chodov  228  19
8. Rudolf Mokrusch Hájek  197  14
9. Jindřich Mikeš Triatlet K.V.  169  9
10. Petr Jungmann TJ Slavia K.V.  162  9
66-bodovalo

Ženy do 34 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb  724  33
2. Štěpánka Coufalová Witte Bike Team  640  24
3. Eliška Trappová ŠAK Chodov  395  23
4. Nela Kristenová Triatlet K.V.  323  16
5. Jana Pavlinská New Roll Runners  212  15
6. Martina Chytrá New Roll Runners  208  14
7. Vendula Kozová Korejští sršni K.V.  117  7
8. Petra Nováková LK Slovan K.V.  100  4
9. Jana Šípová Stráž n. Ohří  99  8
10. Stanislava Mandzáková Kynšperk  44  4
72-bodovalo

Ženy nad 35 let

poř. jméno oddíl body závody
1. Romana Lubinová SC Start K.V.  772  30
2. Jana Čočková Bike a běh Ostrov  546  33
3. Martina Kabilová ACES Team K.V.  474  27
4. Eva Fousová ACES Team K.V.  359  24
5. Eva Hejnicová ACES Team K.V.  246  9
6. Jana Šplinarová SC Start K.V.  210  22
7. Hana Stušková ACES Team K.V.  184  11
8. Lenka Kůsová Triatlet K.V.  171  8
9. Iveta Vyšínová K.Vary  159  12
10. Irena Šípová ACES Team K.V.  145  15
115-bodovalo

Pohár ACES Teamu

poř. jméno oddíl body závody
1. Milan Kožák SC Start K.V.  900  34
2. Romana Lubinová SC Start K.V.  772  30
3. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb  724  33
4. Štěpánka Coufalová Witte Bike Team  640  24
5. Tomáš Kožák SC Start K.V.  588  34
6. Jakub Coufal Witte Bike Team  556  23
7. Jana Čočková Bike a běh Ostrov  546  33
8. Tomáš Lang ŠAK Chodov  526  26
9. Martina Kabilová ACES Team K.V.  474  27
10. Marcel Vltavský ACES Team K.V.  447  29
538-bodovalo

Soutěž družstev

poř. oddíl body členové
1. SC Start K.V. A  2260 Kožák M., Lubinová R., Kožák T.
2. Witte Bike Team A  1397 Coufalová Š., Coufal J.,  Brožek F.
3. ACES Team K.V. A  1280 Kabilová M., Vltavský M., Fousová E.
4. ŠAK Chodov A  1149 Lang T., Trappová E., Zítka M.
5. Bike a běh Ostrov A  1094 Čočková J., Kňava M., Hůrka O.
6. New Roll Runners A    943 Oplt M., Pavlinský V., Pavlinská J.
7. Triatlet K.V. A    908 Kristenová N., Sedněv R., Švejdar S.
8. USK Akademik Cheb A    808 Hovorková B., Jüptner Z., Nový J.
9. ACES Team K.V. B    788 Hofreiter B., Hejnicová E., Havlíček M.
10. AK Sokolov    723 Parihuzič D., Procházka P., Sekyrová I.
37-bodovalo
Termínovka Ligy běžců
Dub
4
So
10:00 JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTK...
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTK...
Dub 4 @ 10:00 – 12:30
JAKUB ELEXMAYER KRÁLOVSKÁ DESÍTKA, WOLFNET.CZ POŘÍČSKÁ TROJKA
Datum: Sobota 4. 4. 2020 Časový program: 09:15-10:35 – prezentace a registrace závodníků 11:00 – start 10 km 11:10 – start 3 km 12:30 – vyhlášení vítězů Místo konání: Začátek cyklostezky v Královském Poříčí, okres[...]
Poslední komentáře
  • Michal H. u HOPR Liga běžců 2020

    Další úprava - Kolem tří rybníků v Bečově bude 20.9., tedy ve stejný den jako Krásenský kros....bohužel. Dva závody na...

    23. 02. 2020

  • Michal H. u HOPR Liga běžců 2020

    Další úprava - běh o 106 se posouvá na 31.5.2020

    2. 02. 2020

  • Lucie Drdová u Běh přes Strážiště

    Dobrý den, pokud jste na FB, koukněte na skupinu ZBP - Zimní běžecký pohár. Tento běh je v rámci celého...

    22. 01. 2020

  • Markéta Novotná u Běh přes Strážiště

    Dobré ráno, prosím o nějaké bližší informace o tomto běhu... Vzdálenost, registrace apod. ? Děkuji mockrát M.Novotná

    15. 01. 2020

  • Bohdan u Lestkovský půlmaraton

    stručná informace o termínu, startu a místu konáníá je na https://aceskv.cz/wp-content/uploads/2019/09/ZBP-propozice.pdf

    13. 01. 2020

  • Michaela Brátková u Lestkovský půlmaraton

    Dobrý den, moc prosím o bližší informace o Lestkovském půlmaratonu v Kadani a Hroznatově běhu v Hroznětíně, stačí mi internetové...

    8. 01. 2020

Sponzoři

 

HOPR

 

GREGORY SPORT

 

Milan Roubíček
nákladní autodoprava